КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
телефон: (05690) 6-23-72

Проектна потужність: кількість груп - 2, кількість дітей - 30

Фактично діє 1 різновікова група, навчається 24 дитини

Дошкільний навчальний заклад забезпечує реалізацію права дитини на здобуття дошкільної освіти, її фізичний, розумовий і духовний розвиток, соціальну адаптацію та готовність продовжувати освіту.

Дошкільний заклад:

- задовольняє потреби громадян території сільської ради в здобутті дошкільної освіти;

- забезпечує відповідність рівня дошкільної освіти вимогам Базового компоненту дошкільної освіти;

- сприяє збереженню та зміцненню здоров’я , розумовому, психологічному і фізичному розвитку дітей;

- є осередком поширення серед батьків психолого-педагогічних знань, здійснює соціально – педагогічний патронат.

19 січ. 2020

Колядки та щедрівки заглядають у вікно
Дітям подобаються різдвяні традиції й обряди.Вони з нетерпінням чекають на проведення різдвяних розваг у дитячому садочку.Колядки традиційний вертеп засівання "На щастя на здоров"я" зберегти зв"язок поколінь культури наших предків. Ось і в нашому садочку пройшли ці новорічні розваги.Діти старшої та молодшої груп вітали один одного з різдвяною зіркою та дзвіночками які лунали на весь дитячий заклад. Всі разом водили хороводи співали колядки та щедрівки.
25 груд. 2019

Новорічна казка
Новий рік -час подарунків ,сюрпризів, веселощів,незрівняних ароматів ялинки та мандаринів, коли довкола панує добра магія і казка. 24 грудня на гостину до малят завітав Дід Мороз зі своєю онучкою-Снігуронькою.Цікаво продумані сценарії створили святкову атмосферу. Вихованці полинули в зимову казку , де перетворились на полярних ведмедиків та зірочок, ,сніговичків та ялинок.Всі веселились , водили хороводи, грали в ігри з Дідусем Морозом, співали пісні та розказували вірші. А в кінці свята всі отримали смачні подарунки .Яке веселе свято- Новий рік!...
25 груд. 2019

Чудотворець Миколай
Зима дуже багата на свята і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків День Святого Миколая.Малюки завжди з нетерпінням очікують 19 грудня.Це свято -прекрасний привід впустити в свій будинок казку і насолоджуватися нею разом з дітьми. Така казка завітала і в наш ДНЗ.Всі вихованці з великим хвилюванням очікували на це свято. У святково прибраній залі діти молодшої та старшої груп водили хороводи.У віршах та піснях попрохали у Святого Миколая здоров"я для тата і мами собі подаруночків та щасливої долі для всієї родини.Від Г. А. Мухтарова та В. А. Мухтарова малюки отримали солодощі та від батьківського комітету іграшки.Велике дитяче "СПАСИБІ!